Devlet Kurumuna Büro Memuru Alımı

Büro Memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Bursa Kestel Belediyesi Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro personeli alımı yapılacaktır.

25.12.2020
2

Büro Memuru Alımı ve diğer tüm iş ilanlarından haberdar olmak için tıklayınız

Büro Memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanlarında Bursa Kestel Belediyesi Başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Büro personeli alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kestel Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanı son başvuru tarihi 28.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan mail adresine fotoğraflı özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

kesbeltas@gmail.com

İrtibat Kişisi: Fatih KAYA

İritbat Telefonu: 0 532 241 10 44

Kurum Adresi: Vani Mehmet Mahallesi Pazaryeri sokak No: 5 Kestel – Bursa

Büro Memuru Alımı

Büro Memuru Alımı

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kestel Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kestel Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kestel Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kestel Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kestel Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kestel Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kestel Belediyesi Büro Memuru Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kestel Belediyesi Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kestel Belediyesi Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kestel Belediyesi Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kestel Belediyesi Büro Memuru alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kestel Belediyesi Büro Memuru alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 – Kestel Belediyesi Büro Memuru alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 – Kestel Belediyesi Büro Memuru alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.