Evde Paketleme İşi

Evde Paketleme İşini İşkurdan bulabilirsiniz. Evde Ek İş olarak paketleme işini işkurdan nasıl bulacağınızı bu haberimizde sizlere anlatacağız.

13.12.2020
Evde Paketleme İşi

Evde Paketleme İşi ek iş arayanlar için çok güzel bir fırsattır. Bu işten aylık 3000-4500 TL kazananlar bile olduğunu bilmekteyiz. Evden ek iş ilanlarından haberdar olmak için sitemizin instagram hesabını takip etmeyi unutmayın. Takip etmek için tıklayınız

İnternet ve sosyal medyadan bazı kişiler dolandırmak için paketleme işi vereceğiz deyip ilk ödemeyi aldıktan sonra irtibat telefonlarını kapatıyorlar. Sakın bunlara kanmayın. En güzeli okulöncesihaberi ve devletin işkur sitesinde ki ilanları takip etmek olsun.

İŞKUR PAKETLEME İŞİNE NASIL BAŞVURACAĞIM

Googleye evde peketleme işi işkur yazıyoruz. Daha sonra karşımıza aşağıdaki resimdeki ilk siteye tıklıyoruz

Evde Paketleme İşi

Evde Paketleme İşi

İşkurun resmi sitesi açılacaktır. Eğer giriş yapamazsanız kendi e devlet şifrenizle giriş yaparsınız. İş ilanları bölümünde aşağıdaki sayfa ile karşılaşırsınız. Aşağıdaki sayfada paketleme işçisi yazmıyorsa elle yazabilirsiniz.

Ek İş evde paketleme işi

Ek İş evde paketleme işi

Çalışmak istediğiniz ili seçerek aratın. Aşağıda il il firmalar çıkacaktır. Ayrıca ne peketleme istiyorsanız resimde görünen yere onun ismini yazın. Örneğin: Kuruyemiş peketeleme işi veya Nevresim paketleme işi

Evde paketleme işkur

Evde paketleme işkur

Önemli Not: Burada evden çalışacağınız şartı gözükmez sizler çalışmak istediğiniz ildeki firmaları arayıp telefonda söyleyebilirsiniz.

Sitemizin ismi her ne kadar okulöncesi olsa da sizlere en uygun işleri bulmak için ekibimiz çalışmaktadır. Sitemizi her gün ziyaret ederek sizlere uygun işleri bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.