Herkesi ilgilendiriyor… Sağlık Bakanlığı uyardı

Sağlık Bakanlığı, sosyal medya hesabından önemli bir uyarıda bulundu. Bakanlıktan yapılan açıklamada “Sağlık Bakanlığı’ndan arıyoruz, aşılama konusunda önceliklisiniz, kaydınızı oluşturalım’ diyerek kişisel bilgilerinizi isteyenlere adınızı ve adresinizi vermeyin” denildi.

06.01.2021
Herkesi ilgilendiriyor… Sağlık Bakanlığı uyardı

Sağlık Bakanlığı, koronavirüs aşısını kullanarak vatandaşı dolandırmak isteyen kişilerle ilgili önemli bir uyarıda bulundu.

İşte Sağlık Bakanlığı’ndan yapılan açıklama:

Sizi arayıp “Sağlık Bakanlığı’ndan arıyoruz, aşılama konusunda önceliklisiniz, kaydınızı oluşturalım’ diyerek kişisel bilgilerinizi isteyenlere adınızı ve adresinizi vermeyin veya telefonunuza gelebilecek ‘Aşı Randevu Oluşturma’ konulu mesajlara cevap vermeyin.

COVID-19 aşı uygulaması konusunda gelebilecek çağrı ve mesajlara itibar etmeyiniz. Bu kişilerin amaçlarının dolandırıcılık olduğunu unutmayınız!

COVID-19 aşı uygulaması ile ilgili güncel ve güvenilir bilgiye T.C. Sağlık Bakanlığı internet siteleri ile sosyal medya hesaplarını takip ederek veya size en yakın sağlık kuruluşuna danışarak ulaşabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı dolandırıcılarına karşı uyardı Herkesi ilgilendiriyor

 

COVID-19 aşı uygulaması konusunda tanımadığınız numaralardan gelen çağrı ve mesajlara itibar etmeyiniz. pic.twitter.com/qwlqDVQi9Y

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.