MEB Sertifikalı Okul Öncesi ve Çocuk Gelişim Kursu

08.02.2020
176

Binlerce Nevşehirli vatandaşlara bilişim teknolojilerinden, dil eğitimlerine, grafik tasarımdan, müzik eğitimlerine, geleneksel sanatlardan el sanatlarına kadar pek çok alanda ücretsiz eğitim veren Nevşehir Belediyesi, şimdi de Okul Öncesi ve Çocuk Gelişimi Eğitimi Kursu düzenliyor.


Binlerce Nevşehirli vatandaşlara bilişim teknolojilerinden, dil eğitimlerine, grafik tasarımdan, müzik eğitimlerine, geleneksel sanatlardan el sanatlarına kadar pek çok alanda ücretsiz eğitim veren Nevşehir Belediyesi, şimdi de Okul Öncesi ve Çocuk Gelişimi Eğitimi Kursu düzenliyor. MEB sertifikalı kursa dileyen herkes ücretsiz olarak katılabilecek.


Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Kapadokya Eğitim Merkezi (KAPEM)’de kış dönemi kursları devam ediyor.

Her yaş grubundan Nevşehirlilere ücretsiz sanat ve meslek eğitimlerinin yanı sıra ileri düzeyde mesleki eğitim ve uygulama fırsatı da sunan KAPEM şimdi de Okul Öncesi ve Çocuk Gelişimi Eğitimi Kursu açıyor.


Hafta içi 11.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan kursa katılmak isteyenler 27 Şubat 2020 tarihine kadar KAPEM’ in www.kapem.org adresinden online başvuru yapabilecekleri gibi, 0 384 213 86 93 numaralı irtibat numarasını arayıp ya da kapalı pazar yeri içerisinde bulunan merkeze şahsen başvurarak kayıt işlemlerini gerçekleştirebilecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.