Okulöncesi Canlı Ders Planı( 6 Ekim 2020)

Okulöncesi Canlı Ders Planı( 6 Ekim 2020)
05.10.2020
37

Okulöncesi canlı ders planlarına göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz. Dün paylaşmış olduğumuz 05 Ekim 2020 Okulöncesi Canlı Ders Planı yaklaşık 20 bin okulöncesi öğretmeni tarafından indirilmiş. Uygulayan öğretmen arkadaşlarımızdan çok beğendiğini bizlere bildirdi.

Bütün planlarımız Okulöncesi ÖABT kitap yazarı Mustafa KAPLAN kordinatörlüğünde, uygulama yapacak deneyimli okulöncesi öğretmen arkadaşlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Planları hazırlarken fırsat eşitliğini gözeterek. Ailelerin ekonomik durumları göz önünde bulunduruyoruz. Bundan dolayı özellikle kolay ulaşılabilecek materyaller seçmeye özen gösteriyoruz.

6 EKİM 2020 CANLI DERS EĞİTİM AKIŞINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HAYVANLARI KORUMA HAFTASI ETKİNLİĞİNİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KÖPEĞİM AYDEDE HİKAYE PDFSİ Nİ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Aslında hayvanları koruma gününü dün alacaktık. İlk defa canlı derse katılan çocukların olduğunu düşündüğümüz için onların bu ekranda kendilerini tanıtmasını istediğimiz için dün tanışma ve okul konularını planlarımıza aldık.

Planlarımız 2 ders saati olacak şekilde hazırlanmaktadır.

Not:Telefondan indiremezseniz bilgisayardan deneyin. Çünkü bazı telefonlarda word uygulamalarının değişik versiyonları olduğu için açılmıyor.

Her gün ücretsiz olarak planlarımızı bu siteye hazırlayıp yüklemeye davam edeceğiz. Planlar yüklendiğinde haberiniz olmasını istiyorsanız tıklayınız

Ek ders alabilmeniz için bu planlarla birlikte ders takip formunu da doldurup imzalatmanız gerekmektedir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.