Tarım ve Orman Bakanlığı Kreş İçin Okul Öncesi Öğretmeni Kaynak: Tarım ve Orman Bakanlığı Kreş İçin Okul Öncesi Öğretmeni ve Çocuk Bakıcısı Alacak! KPSS 60 Puan alacak

23.06.2020

Tarım ve Orman Bakanlığı Merkez Kreş ve Gündüz Bakımevinde çalışmak üzere Okul Öncesi Öğretmeni ve Çocuk Bakıcısı alımı yapılacak. Tarım ve Orman Bakanlığı personel alım detayları haberimizde… Kaynak: Tarım ve Orman Bakanlığı Kreş İçin Okul Öncesi Öğretmeni ve Çocuk Bakıcısı Alacak! KPSS 60 Puan

Tarım ve Orman Bakanlığı okul öncesi öğretmeni ve çocuk bakıcısı alımı yapacak. Tarım ve Orman Bakanlığı 2 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Tarım ve Orman Bakanlığı Merkez Kreş ve Gündüz Bakımevinde Sözleşmeli İşçi statüsünde çalışmak üzere toplam 2 personel alacak. Alım Çocuk Bakıcısı/Çocuk Bakım Elemanı ve Okul Öncesi Öğretmeni statüsünde olacak.Başvuru yapacak olan adayların 18 – 35 yaş aralığında olması gerekiyor. Bu yayınlanan ilanda da ikamet şartı aranıyor. Başvuru yapacak olan adayların Ankara ve ilçelerinde iikamet etmesi gerekiyor.

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENİ ALIMI

Toplam 1 kişi alınacak. Başvuru yapacak olana adayların 4 yıllık eğitim veren Üniversitelerin Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun olması, 35 yaşını doldurmamış olması ve 5 yıl deneyime sahip olması gerekiyor. Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS girmiş olması ve KPSSP3 puan türünden en az 60 puana sahip olması gerekiyor.

ÇOCUK BAKICISI/ÇOCUK BAKIM ELEMANI ALIMI
Toplam 1 kişi alınacak. Çocuk Bakıcısı/Çocuk Bakım Elemanı alımı için başvuru gerçekleştirecek olan adayların Önlisans Çocuk Gelişimi bölümü mezunu olması gerekiyor. Başvuracak olana adayların 35 yaşını doldurmamış ve en az 2 sene mesleki deneyime sahip olması gerekiyor.Görevlendirileceği grubun sınıf öğretmeninin denetiminde, sınıf ve uyku odalarının temizliği ve çocukların özbakım işlerini yapabilecek olması aranan şartlar arasında bulunuyor. Adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı olan KPSS girmiş olması ve KPSSP93 puan türünde en az 60 puan almış olması gerekiyor.

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ:
Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuruları İŞKUR internet sitesi üzerinden yada Çankaya İŞKUR şubelerine yapılacak. Adayların 23 Eylül 2019 tarihine kadar başvurularını tamamlaması gerekiyor.

DİĞER İŞ İLANLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak:Mymemur

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.